Masáže

Čas pro sebe, pro relaxaci a odreagování. Čas, který se stal pro mnohé z nás nedostatkovým zbožím, je potřebnou protiváhou současného hektického stylu života. Jednou z možností jak se zbavit stresu a obnovit své síly je uvolnit se při masáži. Užijte si masáž, která uvolní a zregeneruje Vaše tělo, nebo se nechte hýčkat relaxačními technikami za uklidňujících tónů meditační hudby. Z naší nabídky ...

RELAXAČNÍ MASÁŽ
Doporučujeme pro uvolnění svalů a jako prevence proti bolesti pohybového aparátu. Napomáhá při regeneraci sil a odstranění únavy. Přispívá k rychlejší regeneraci svalové soustavy, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu.

DORNOVA TECHNIKA
Je metoda, která umožňuje nápravu obratlů a kloubů jemnou manuální terapií, kdy za aktivní účasti pacienta jsou tyto přirozeným volným pohybem usazeny do správné polohy.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY
Tato mimořádná masáž hlavy ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni. Dovede vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí regeneračně na různé bolesti a napětí ve svalech krčních partií a ramen.

REFLEXNÍ MASÁŽ PLOSKY NOHY
Je velmi příjemná a uvolňující masáž, která prospívá především k uvolnění lymfatických drah a "nastartování" orgánů. Je prováděna na chodidle a nártu nohou, vychází se ze skutečnosti, že chodidlo je obrazem celého těla. Nohy; kam bychom bez nich došli. I když po nich neustále šlapeme, patří nohy k nejcitlivějším částem našeho těla.

Havajská masáž LOMI LOMI
Jedná se o terapii odpradávna praktikovanou na Havajských ostrovech. Vychází z plynulých technik, které svou rytmikou, a energetickým potenciálem mají vysoký terapeutický a relaxační účinek. Přirozenou součástí této masáže je exotická aromaterapie, umocňující pocit klidu a pohody.

MEDOVÁ MASÁŽ
Medová detoxikační masáž zakončená okurkovým zábalem. Jedná se o starou, léty prověřenou, léčitelskou metodu při které působí léčivá síla včelího medu. Tato prostupuje pokožkou přímo do těla a odstraňuje z jeho pórů škodlivé látky vyplavené potem. Přes reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla a pozitivně ovlivňuje jejich rehabilitaci. Celkově pak podporuje přirozenou detoxikační schopnost organismu.

BAŇKOVÁNÍ
Jedná se o vhodnou doplňkovou metodu klasických masáží. Baňkování je metoda stará několik tisíc let a pochází z Číny. Dokáže odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu. Má výrazný účinek na uvolnění svalů a blokád a také čistí organismus. Baňkováním se tělo prohřeje a uvolní se krevní cesty, čímž dochází k rychlému vyloučení škodlivin z těla. Baňkování je jedna z mála masážních metod, kterou je doporučeno provádět i při nemocech.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY
Netradiční typ masáže, při kterém se pokládají na vybraná místa Vašeho těla (problematická „zatuhlá" místa, energetické dráhy, čakry) zahřáté lávové valounky, které pak tyto centra aktivizují. Nebo se zahřátými kameny provádí masáž, která má především za účel hluboce a intenzivně prohřát problematické svalové partie a celkově relaxovat tělo i mysl.

MASÁŽ MIX
relaxační masáž v kombinaci s lávovými kameny a baňkováním

 

 

 

foto
Objednejte se
na tel. +420 549 271 997
Studio Zachová, Mácova 29, Brno-Ivanovice, 621 00, telefon: +420 549 271 997, Facebook
© 2010 Studio Zachová